Saules kolektori

Saules kolektori ne tikai pārklāj Jūsu mājokļa jumtu, bet arī sniedz Jums iespēju uzkrāt Saules enerģiju. Atkarībā no nepieciešamības un iedzīvotāju skaita mājvietā, ir iespējams individuāli piemērot kolektora izmērus un daudzumu. Tos var uzstādīt gan tikai karstā ūdens sagatavošanai, gan apkures atbalstam un baseina uzsildīšanai. DabaSilda piedāvā izstrādāt piedāvājumu tieši Jums, pēc tam veicot arī sistēmas uzstādīšanu un apkalpošanu. Saules kolektoriem piedāvājam 10 gadu garantiju.

Saules kolektori

Svarīgākie aspekti

Izvēlies sev piemērotāko

Kolektori strāvas ražošanai 

Ar Vitovolt sistēmu katrs mājas īpašnieks kļūst par reģeneratīvu strāvas ražotāju

Plaknes absorbācijas 

Saules kolektori absorbē saules starojumu, pārvēršot to siltumā. Šo, no saules iegūto siltumu var izmantot ūdens sildīšanai boilerī, peldbaseinā, kā arī apkurei vai tās atbalstam. Tas ir ekonomiski izdevīgi, jo saules enerģiju neietekmē energoresursu cenu svārstības. Turklāt saules kolektori ir viena no videi un enerģijas ieguves avotiem draudzīgākajām iekārtām.

Regulēšanas stacijas 

Automātikas un regulēšanas mezgls, kurš nodrošina pareizu saules kolektoru darbību. Regulēšanas stacijas pieejamas ar iebūvētiem siltumskaitītājiem, lai ērtāk varētu uzskaitīt saražoto saules enerģijas daudzumu Regulēšanas stacija sevī ietver arī solāro cirkulācijas sūkni, drošības vārstu, sistēmas papildināšanas un nolaišanas ventīlus, kā arī plūsmas mērītāju.

Saņemt piedāvājumu

Jūsu kontaktinformācija Tehniskās prasības Komentāri
Nosūtīt
SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann