Система радиаторного отопления

  • Termolux
Termolux radiatori

Termolux radiatori

Saviem klientiem piedāvājam gan radiatoru montāžu, gan konsultāciju, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu tieši Jūsu ēkai. Veicam arī apkures sistēmas projektēšanas darbus, rezultātā precīzi izrēķinot vajadzīgo radiatoru daudzumu un lielumu tieši Jūsu apkures sistēmai. Uzstādāmo radiatoru lielums un daudzums ir atkarīgs gan no ēkas siltinājuma, izvēlētā apkures veida u.c. faktoriem. 

Zemāk informācija par pašiem radiatoriem

Radiators ir sildķermenis, kurš izdala siltumu apkārtējā vidē. Radiatori ir konstruēti tādā veidā, lai, silstot no iekšpuses, tie kontaktētos ar gaisu ar pēc iespējas lielāku sildvirsmu. Tas nosaka arī īpatnējo radiatoru formu. Izplatītākie radiatoru veidi ir čuguna radiatori un tērauda vai tērauda paneļu radiatori

Pašlaik Latvijā vispieprasītākie ir tērauda radiatori. No šī materiāla izgatavotie radiatori ir daudz vieglāki, metāls ir plānāks un līdz ar to sildķermenis ātrāk iesilst. Lai čuguna radiatoru iesildītu līdz 40°C, siltumnesēja temperatūrai jābūt ne mazākai par 60°C. Parastajā režīmā liela siltuma daļa aiziet tikai radiatora uzsildīšanai un istabas temperatūru nepalielina.
Tērauda radiatori parasti tiek izgatavoti ar liešanas metodi un sastāv no augšējā un apakšējā kolektora un tos savienojošā vertikālā kanāla. No abām pusēm radiatora ribas savienotas ar perpendikulāriem paneļiem, kuri ne tikai palielina siltumatdevi, bet veido arī līdzenu virsmu. Līdz ar to neuzkrājas putekļi un uzlabojas arī sildķermeņa vizuālais izskats.

SIA Smart energy solutions
Тел.: +371 23273295
Э-майл: info@dabasilda.lv
Моб. тел.: +371 23273296
Адрес: улица Lemešu iela 13, Рига
Anita
+371 23273296
Viessmann