Par mums

Daba silda ir specializēts apkures, solāro sistēmu un bioloģisko attīrīšanas iekārtu izplatīšanas un uzstādīšanas uzņēmums. Mēs uzskatām, ka tīra, kvalitatīva un estētiska apkārtējā vide cilvēkam rada miera un māju sajūtu. Mūsu uzņēmums ir izveidots, lai piedāvātu Jūsu vēlmēm un vajadzībām atbilstošas, inovatīvas, ekoloģiskas un videi draudzīgas tehnoloģijas, tādejādi radot komfortu ap Jums un Jūsu tuvajiem gan ziemas aukstākajos mēnešos, gan arī vasaras karstākajās dienās.

viessmann logo (1)

Latvijas tirgū sevi esam pierādījuši kā augsti kvalificētu apkures iekārtu izplatīšanas un uzstādīšanas uzņēmumu, kā arī esam ieguvuši Viessmann pārstāvniecības un sertificētas servisa kompānijas statusu.

Daba silda misija ir paātrināt globālo un Latvijas ilgtspējīgās enerģijas tirgu, primāro uzmanību pievēršot atjaunojamās enerģijas lietderībai un efektivitātei, saudzējot dabas resursus.

Mūsu vīzija ir palīdzēt radīt ilgtspējīgāku nākotni mūsu planētai un tās iedzīvotājiem. Ar mūsu darbu, mēs redzam nākotnes iespējas ietekmēt cilvēku domāšanu un uzvedību, kas veicina energoefektivitāti un apdomīgu dabas resursu izmantošanu.

Daba silda mērķis ir piedāvāt un attīstīt izpratni alternatīvajiem enerģijas avotiem, piedāvāt arvien jaunus enerģijas iegūšanas veidus no atjaunojamiem avotiem, kuri nekaitē dabai un tās iedzīvotājiem. Mūsu mērķis ir klimata pārmaiņu mazināšana, izmantojot atjaunojamās enerģijas ietekmi


SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann