09 Mai

Saules baterijas - viens no aktuālākajiem alterntīvās enerģijas avotiem Latvijā

Latvijā saules bateriju uzstādīšana ir lietderīga, jo elektrības ražošanai tiek izmantota saules radiācija, nevis siltums, tāpēc, neatkarīgi no gaisa temperatūras, saules baterijas darbojas pat mākoņainā vai lietainā laikā, kā arī saulainajās ziemas dienās, kad āra temperatūra ir pat -20C. Lielākā atdeve saules baterijām ir no marta līdz septembrim. Atlikušajos – rudens, pavasara un  ziemas mēnešos tiek saražoti 10% no kopējā gadā saražotās elektroenerģijas. No novembra līdz martam saules enerģijas potenciāls ir ļoti minimāls un nevar nodrošināt nepārtrauktu elektroenerģijas padevi bez papildus enerģijas avota, kā piemēram dīzeļa ģeneratora. Ar saules baterijām nav arī iespējams nodrošināt apkures atbalstu ziemas tumšajos mēnešos.

12 Mar

Daba silda Ķīpsalas izstādē "Māja 2015"

“Māja 2015” – lielākais būvniecības nozares izstādē Baltijā, kas tradicionāli pulcē gan interesentus, gan nozares profesionāļus - būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, nozīmīgākos, konkurētspējīgākos būvmateriālu ražotājus un tirgotājus.
Izstāde ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

20 Dec

Daba silda sadarbības partneri "Maison estate"

"Daba silda" sadarbības partneri "Maison estate", kas ir profesionāls nekustamo īpašumu uzņēmums un speciālists savā nozarē piedāvā visa veida darījumus nekustamo īpašumu nozarē. Uzņēmums specializējas nekustamo īpašumu jomā, saviem klientiem piedāvājot arī juridiskos un interjera dizaina pakalpojumus. „Maison estate” piedāvā arī energoefektīvo māju projektus un to būvniecības konsultācijas.

20 Nov

Īpašs piedāvājums - Patēriņa kredīts Nordea bankā

Īpašs piedāvājums Viessmann klientiem - patēriņa kredīts Nordea bankā , gan esošiem, gan jauniem bankas klientiem. Piedāvājam saņemt līdz EUR 12000 ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. 

25 Aug

Viessmann gaisa kondicionieri beidzot arī Latvijā

Tagad arī "Daba silda" piedāvā Viessmann gaisa kondicionieri Vitoclima 200-S.

Viessmann gaisa kondicionieris

 

21 Mar

Zemes siltumsūkņa uzstādīšana Ieriķos

Projektā tika uzstādīts IDM zemes siltumsūknis. Siltumsūknis strādā uz siltajām grīdām un karsto ūdeni.Caurules tika iegremdētas dīķī. Mājas platība 105m2, siltumsūkņa jauda - 6kW.

21 Mar

DabaSilda dalība izstādē "Māja I 2014"

 No 13.-16. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisinājās lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā, kur tika pārstāvēts arī siltumsūkņu, saules kolektoru un bateriju pārdošanas, montāžas un apkopes uzņēmums Sia "Heatec". 

Stendā interesenti varēja apskatīt DabaSilda piedāvāto produkciju -  Viessmann siltumsūkņus, apkures katlus, ūdens filtrus, Mitsubishi-Electric gaisa siltumsūkņus, IdM siltumsūkņus un citus produktus. 

27 Dec

TiSun saules kolektora uzstādīšana Ziepniekkalnā

Projektā Ziepniekkalnā tika uzstādīta TiSun saules kolektoru sistēma karstā ūdens sildīšanai.

27 Dec

Saules kolektoru uzstādīšana Teikā

Projektā Teikā tika uzstādīta saules kolektora sistēma āra baseina sildīšanai. Jumta platība 10m².

27 Dec

Saules kolektoru sistēma Purvciemā

Uzstādītā sistēma strādā uz apkures piesildīšanu un karstā ūdens sagatavošanu. Jumta platība 10m².

SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann