09 Май

Saules baterijas - viens no aktuālākajiem alterntīvās enerģijas avotiem Latvijā

Latvijā saules bateriju uzstādīšana ir lietderīga, jo elektrības ražošanai tiek izmantota saules radiācija, nevis siltums, tāpēc, neatkarīgi no gaisa temperatūras, saules baterijas darbojas pat mākoņainā vai lietainā laikā, kā arī saulainajās ziemas dienās, kad āra temperatūra ir pat -20C. Lielākā atdeve saules baterijām ir no marta līdz septembrim. Atlikušajos – rudens, pavasara un  ziemas mēnešos tiek saražoti 10% no kopējā gadā saražotās elektroenerģijas. No novembra līdz martam saules enerģijas potenciāls ir ļoti minimāls un nevar nodrošināt nepārtrauktu elektroenerģijas padevi bez papildus enerģijas avota, kā piemēram dīzeļa ģeneratora. Ar saules baterijām nav arī iespējams nodrošināt apkures atbalstu ziemas tumšajos mēnešos.

12 Мар

Daba silda Ķīpsalas izstādē "Māja 2015"

“Māja 2015” – lielākais būvniecības nozares izstādē Baltijā, kas tradicionāli pulcē gan interesentus, gan nozares profesionāļus - būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, nozīmīgākos, konkurētspējīgākos būvmateriālu ražotājus un tirgotājus.
Izstāde ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus un to izmantošanu, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā.

20 Дек

Daba silda sadarbības partneri "Maison estate"

"Daba silda" sadarbības partneri "Maison estate", kas ir profesionāls nekustamo īpašumu uzņēmums un speciālists savā nozarē piedāvā visa veida darījumus nekustamo īpašumu nozarē. Uzņēmums specializējas nekustamo īpašumu jomā, saviem klientiem piedāvājot arī juridiskos un interjera dizaina pakalpojumus. „Maison estate” piedāvā arī energoefektīvo māju projektus un to būvniecības konsultācijas.

27 Дек

TiSun saules kolektora uzstādīšana Ziepniekkalnā

Projektā Ziepniekkalnā tika uzstādīta TiSun saules kolektoru sistēma karstā ūdens sildīšanai.

27 Дек

Saules kolektoru uzstādīšana Teikā

Projektā Teikā tika uzstādīta saules kolektora sistēma āra baseina sildīšanai. Jumta platība 10m².

27 Дек

Saules kolektoru sistēma Purvciemā

Uzstādītā sistēma strādā uz apkures piesildīšanu un karstā ūdens sagatavošanu. Jumta platība 10m².

27 Дек

Saules kolektoru sistēma Rīgas rajonā “Sunīši”

Projektā tika uzstādīta saules kolektoru sistēma karstā ūdens sagatavošanai.

27 Дек

Saules kolektoru sistēma Jūrmalā

Kombinēta sistēma, kura darbojās uz apkuri un karsto ūdeni, kombinācijā ar siltumsūkni. Jumta platība 15m², uzstādīti 6 kolektori.

27 Дек

Siltumsūkņa uzstādīšana Saulkrastos

Projektā tika uzstādīts reversā tipa siltumsūknis, kurš vasaras periodā dzesē sienas un nodrošina komfortu mājās arī vasarā, savukārt ziemā tas strādā uz siltajām sienām un grīdām. Mājas platība 220m², siltumsūkņa jauda 16 kW.

27 Дек

Zemes siltumsūkņa uzstādīšana Talsos

Projektā Talsos tiks uzstādīts zemes siltumsūknis, kas strādā uz apkures sistēmu un karstā ūdens sagatavošanu. Mājas platība 180m², siltumsūkņa jauda 12 kW.

SIA Smart energy solutions
Тел.: +371 23273295
Э-майл: info@dabasilda.lv
Моб. тел.: +371 23273296
Адрес: улица Lemešu iela 13, Рига
Anita
+371 23273296
Viessmann