Siltumsūkņi

Siltumsūknis Viessmann Vitocal 300G

Privātmāja Limbažos, ēkas platība 200 m2. Tika uzstādīts Viessmann Vitocal 300G siltumsūknis. Siltumsūknim - 13kw jauda un siltā ūdens tvertne 500L.

Limbaži 2016.10

Siltumsūknis Viessmann Vitocal 333G

Privātmāja Jūrmalā, ēkas platība 100 m2. Tika uzstādīts Viessmann Vitocal 333G siltumsūknis. Siltumsūknim - 7,7kw jauda un iebūvēts siltā ūdens boilers 170L.

Jūrmala

Nibe siltumsūknis

Privātmāja Mārupē, ēkas platība 250 m2. Tika uzstādīts Nibe siltumsūknis. Siltumsūknim - 14kw jauda un siltā ūdens tvertne 500L.

Mārupe

Siltumsūknis Viessmann 222G

Privātmājā Mārupē, mājas kopējā platība 200 m2. Mājai tika uzstādīts zemes siltumsūknis VIessmann 222G. Siltumsūkņa jauda - 12 kW. Siltumsūknis nodrošina silto grīdu apkures sistēmu, kā arī silda ūdeni.

Mārupe

Atpūtas komplekss Zvejniekciemā

Atpūtas kompleks 900 m2. Tika uzstādīts IDM energy siltumsūknis, 50 kW jauda. Apkure ar siltajām grīdām un siltajam ūdenim.

Zvejniekciems

Privātmāja Saulkrastos

Privātmāja Saulkrastos, ēkas platība 150 m2. Tika uzstādīts Viessmann Vitocal 300G siltumsūknis. Siltumsūknim - 10kw jauda un siltā ūdens boilers 390L.

Saulkrasti

Gaisa siltumsūknis Saulkrastos

Privātmājā Saulkrastos, ar kopējo platību 190m2, tika uzstādīts Mitsubishi-Electric gaisa siltumsūknis.

Saulkrasti

Privātmāja Saulkrastos

Privātmāja Saulkrastos ar kopējo platību 240m2.Tika uzstādīts zemes siltumsūknis Viessmann Vitocal 300-G ar jaudu 13kW.

Saulkrasti

Privātmāja Limbažos

Privātmāja Limbažos, kopējā platība - 80 m2. Tika uzstādīts gaiss - ūdens siltumsūknis (Viessmann Vitocal 222-S) ar iebūvētu boileri siltajam ūdenim. Siltuma jauda - 6,6 kW.

Limbaži

Skaistkalnes vidusskolas sākumskolas korpuss

Ēkas apkurināmā platība 420 m2. Pirmajā stāvā siltās grīdas, otrajā radiatori.
Kā apkures sistēma tika ierīkots siltumsūknis Viessmann 300G ar 42 Kw jaudu.
Skolā tika izbūvēta ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, kura tik piesildīta no siltumsūkņa.

Skaistkalne

Viessmann siltumsūknis Jēkabpilī

Projektā tika uzstādīts Viessmann zemes siltumsūknis tirdzniecības centrā ar platību 400m2. Siltumsūknis ar vertikālajiem urbumiem, kas strādā uz siltajām grīdām.
Siltumsūkņa jauda: 20kW

Jēkabpils

Siltumsūkņa uzstādīšanas Valkā

Projektā tika uzstādīts Viessmann siltumsūknis un ietītas siltās grīdas 240m2. Siltumsūkņa kolektors tika iegremdētas dīķī. Sistēma apvienota ar malkas apkures katlu.
Mājas platība 240m2
Siltumsūkņa jauda: 17kW

Valka

Zemes siltumsūkņa uzstādīšana Ieriķos

Projektā tika uzstādīts IDM zemes siltumsūknis. Siltumsūknis darbojas uz siltajām grīdām un karsto ūdeni. Caurules tika iegremdētas dīķī. Mājas platība 105m2, siltumsūkņa jauda - kW.

Ieriķi

Siltumsūkņa uzstādīšana Saulkrastos

Projektā tika uzstādīts reversā tipa siltumsūknis, kurš vasaras periodā dzesē sienas un nodrošina komfortu mājās arī vasarā, savukārt ziemā tas strādā uz siltajām sienām un grīdām.

Mājas platība 220m², siltumsūkņa jauda 16 kW.

Saulkrasti

Zemes siltumsūkņa uzstādīšana Talsos

Projektā Talsos tiks uzstādīts zemes siltumsūknis, kas strādā uz apkures sistēmu un karstā ūdens sagatavošanu. Mājas platība 180m², siltumsūkņa jauda 12 kW.

Talsi

Zemes siltumsūknis Mārupē

Projektā tika uzstādīts zemes siltumsūknis, kurš darbojās uz radiatoriem un siltajām grīdām, kā arī karstā ūdens sagatavošanu. Mājas platība 140m², siltumsūkņa jauda 10 kW.

Mārupe

Zemes siltumsūknis Dreiliņos

Projektā tika uzstādīts zemes siltumsūknis, kurš darbojās uz silto grīdu sistēmu un silda karsto ūdeni. Mājas platība 200m² + 50m² pirts ēka. Siltumsūkņa jauda 16 kW.

Dreiliņi

Gaisa siltumsūknis Tērvetē

Projekta gaitā tika uzstādīts Neura L10EuC gaiss – ūdens siltumsūknis.

Siltumsūkņa siltumjauda - 14 kW

Siltumsūknis darbojās uz silto grīdu apsildi un karstā ūdens sagatavošanu.

Tērvete

Heliotherm tiešās iztvaikošanas siltumsūknis Elejā

Projekta gaitā tika uzstādīts Heliotherm HP20-E-WEB siltumsūknis, kurš izmanto tiešās iztvaikošanas tehnoloģiju.

Uzstādītā siltumsūkņa siltumjauda – 25,77 kW

Mājas kopējā, apsildāmā platība – 265m2

Siltumsūknis darbojās uz siltajām grīdām un karstā ūdens sagatavošanu. Karstā ūdens sagatavošanai tika uzstādīta Heliotherm 500L akumulācijas tvertne, kā arī svaiga, karstā ūdens sagatavošanas siltummainis, kurš vajadzīgo ūdens daudzumu sasilda uz caurplūdes principa, tādējādi panākot to, ka neveidojas baktērijas.

Eleja

Gruntsūdens siltumsūknis Baldonē

Projektā uzstādīts Neura siltumsūknis ar siltumjaudu 13,5 Kw

Siltumsūknis darbojās gan uz radiatoru apkures sistēmu, gan karstā ūdens sagatavošanai.

Lai optimizētu siltumsūkņa darbību, projekta ietvaros tika uzstādīta radiatoru akumulācijas tvertne ar tilpumu 500L. Izmantojot šo akumulācijas tvertni tiek panākta augstāka energoefektivitāte.

Karstā ūdens vajadzībām, klientam tika uzstādīts Galmet 300L karstā ūdens boilers.

Baldone

Mitsubishi-Electric Gaisa siltumsūknis

Projektā tika uzstādīts Mitsubishi-Electric Gaiss-ūdens siltumsūknis, kurš tika saslēgts kopā ar cietā kurināmā apkures katlu. Gaisa siltumsūknis darbojās uz karstā ūdens sagatavošanu.

Tīnuži, Ogres nov.

Neura glikola siltumsūknis Vānē

Projektā tika uzstādīts glikola siltumsūknis ar kopējo jaudu 14kW. Siltumsūkņa ārējais kolektors tika izklāts tuvējā dīķi, tādejādi iegūstot augstāku siltumsūkņa lietderību.

Siltummezglā tika uzstādītas divas tvertnes, no kurām viena darbojas uz radiatoru akumulāciju, savukārt otra uz karstā ūdens sagatavošanu.

Vāne

IDM siltumsūknis Lielvārdē

Projektā tika izveidoti divi dziļurbumi priekš siltumapgādes vajadzībām, izveidots siltummezgls un uzstādīts IDM 100kW gruntsūdens siltumsūknis, kurš darbojās gan uz apkuri, gan ventilācijas piesildīšanu. Uzstādīta arī IDM 1000L akumulācijas tvertne.

Lielvārde

Heliotherm tiešās iztvaikošanas siltumsūknis Dreiliņos

Projektā uzstādīts Heliotherm tiešās iztvaikošanas siltuma sūknis HP16E-WEB ar jaudu 19,65kW. Sistēma darbojas gan uz apkuri, gan karstā ūdens sagatavošanu.

Projektā uzstādīta arī Heliotherm svaiga, karstā ūdens sagatavošanas sistēma 500L un 500L radiatoru akumulācijas tvertne.

Dreiliņi
SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann