Gaiss - ūdens siltumsūkņi

Kombinējamais Gaiss - Ūdens siltumsūknis

Kombinējamais Gaiss - Ūdens siltumsūknis

Mitsubishi Electric ir izstrādājis unikālu dzesēšanas un sildīšanas siltumsūkni, ko var pieslēgt pie jau esošas apkures sistēmas, kas nenodrošina pietiekamu ekonomiju un komfortu.

Ar šādu siltumsūkni var apkurināt nelielus dzīvokļus, privātmājas un pat lielus rūpnieciskos objektus. Iekārtu sildīšanas jaudas diapazons ir sākot no 3,5kW līdz pat 31,5kW ar vienu ārējo bloku, bet ja nepieciešama lielāka jauda, tad ir iespējams saslēgt kopā vairākas iekārtas, lai nodrošinātu nepieciešamo jaudu.
Šo siltumsūkni var saslēgt dažādos variantos – paralēli ar cietā (malka, ogles) vai šķidrā kurināmā (gāze, degviela) katlu vai uzstādīt kā pamata apkures veidu.
ECODAN – Gaiss - Ūdens siltumsūknis

ECODAN – Gaiss - Ūdens siltumsūknis

Unikāls jaunums tirgū – Gaiss – Ūdens siltumsūknis no Mitsubishi Electric. Augsts siltuma efekts pie zemām ārpustelpu temperatūrām – silti un patīkami arī tad, kad ārā ir patiešām auksts.

EcoDan ir pilnīga siltuma un siltā ūdensapgādes sistēma. Siltumsūknis ņem enerģiju no āra gaisa un novirza to tālākai radiatoru ūdens uzsildīšanai, grīdas apsildei vai siltā ūdens sagatavošanai. Parastie siltumsūkņi samazina savu siltuma kapacitāti līdz ar ārpustelpu temperatūras pazemināšanos. Pateicoties mūsu patentētajai Zubadan ārējās daļas tehnoloģijai, nominālā siltuma kapacitāte paliek nemainīga līdz -15°C. Šī funkcija garantē arī siltuma ražošanu līdz -25°C.
Ecodan – Gaiss – Ūdens siltumsūknis ir piemērots dažādiem māju izmēriem, un ir rūpīgi veidots tā, lai ražotu silto ūdeni gan radiatoriem, gan grīdas apsildes sistēmai.
Ecodan tehnoloģija ir izveidota tā, lai izturētu nākotnes prasības pret silto ūdeni un apkuri. Viegli uzstādīt, zems enerģijas patēriņš un unikāls siltuma efekts – Ecodan ir ideāls gan projektētājiem, gan montētājiem, gan lietotājiem.

ECODAN ar Zubadan Inverter dati:

 • Siltuma kapacitāte: 16,0kW
 • COP: 4,26 (A7/W35)
 • Garantēta nominālā siltuma jauda līdz -15°C
 • Garantēta siltuma ražošana līdz -25°C

 

ECODAN_1ECODAN_2
VITOCAL 160-A Karstā ūdens siltumsūknis

VITOCAL 160-A Karstā ūdens siltumsūknis

1,52 kW, tvertnes tilpums: 285 litri,
ar un bez ventilācijas funkcijas
Karstā ūdens sagatavošana ar apkārtējās vides siltumu
 
Vitocal 160-A: Siltumsūkņi karstā ūdens sagatavošanai
Vitocal 160-A silda ūdeni īpaši taupot enerģiju un izmaksas. Tas izmanto kā siltuma avotu silto gaisu ēkas. Tas var darboties pilnīgi neatkarīgi no citiem siltuma avotiem.

Kompakta karstā ūdens iekārta izmanto apkārtējās vides siltumu

Kompaktais karstā ūdens siltumsūknis Vitocal 160 ir aprīkots ar visu nepieciešamo efektīvai ūdens sildīšanai un aizņem maz veitas. Kopā ar siltumsūkni (jauda 1,52 kW JK 3,54 15 ° C gaisa temperatūrā un 45 ° C ūdens temperātūra) ir 285 litru liela karstā ūdens tvertne, elektriskā sildelements un vadība iebūvēti vienā korpusā.

Īpaši viegli vadāms ar lielu displeju dažādu darbības programmu izvēlei. Pastāvīgu vai gaidīšanas režīma karstā ūdens sagatavošana - tikai ar pāris taustiņu izvēli, var mainīt dažādus darba režīmus.
Papildus telpu dzesēšana vai kontrolēta ventilācija

Kā cirkulējošs gaisa siltumsūknis, Vitocal 160-A izmanto gaisu telpās, kur tas uzstādīts. Iebūvēts ventilācijas sistēmā gaisa siltumsūknis uzsūc silto gaisu, piemēram, no vannas istabas, tualetes vai virtuves. Siltumsūknis pazemina iesūktā gaisa temperatūru tiek sildīts ūdens.


Ventilācijas siltumsūknis atdzesēto un ar pazeminātu mitrumu gaisu atpakaļ telpā. To var izmantot kā dzesētāju pārtikas pieliekamā telpās. Ventilācijas siltumsūkņa izvadkanālā gaisu nonāk ārā. Saistībā ar ārgaisa kanālu, tiek nodrošināts svaiga āra gaisa ieplūde dzīvojamās telpās, ta padarot Vitocal 160-A par galveno sastāvdaļu kontrolētā telpu ventilācijā. Tādējādi Vitocal 160 ir piemērots arī modernizācijai.

Zemākas izmaksas, izmantojot saules enerģiju

Iepriekšminētos siltumsūkņa variantus var iegādāties ar iebūvēto saules kolektora siltummaini un saules kolektora vadībau. Pieslēdzot līdz sešiem kvadrātmetriem plakšņu, vai līdz trīs kvadrātmetriem vakuuma cauruļu kolektorus tiek izmantota bezmaksas saules enerģija ūdens sildīšanai. Tā vēl vairāk samazinot ekspluatācijas izmaksas.

Pietiek ar 230-voltu elektropieslēgumu

Vitocal 160-A tiek piegādāts gatavs darbam. Uzstādīšana, pieslēgt ūdens vadus, kondensāta izvadu un var slēgt 230V sprieguma avotam - ventilācijas siltumsūknis gatavs darbam.
 
Priekšrocības
 • Karstā ūdens siltumsūknis par pieņemamu cenu
 • Vitocal 160-A gaisa cirkulācijai vai ventilācijas darbība, pēc izveles ar iebūvētu saules kolektoru siltummaini un saules kolektoru vadību savienošanai ar plākšņu vai vakuma cauruļu kolektoriem
 • Tvertnes tilpums - 285 litri
 • Jau rūpnīcā sagatavots darbam
 • Karstā ūdens siltumsūknis kā vienīgais sultuma avots nodrošina līdz 55 ° C, nav nepieciešams papildus siltuma avots
 • Piemērots gaisa ventilēšanai telpās līdz 200 m²
 • Ar iebūvētu elektrisko sildelementu (1,5 kW) temperatūrai līdz 65 ° C
VITOCAL 200-S Gaiss/ūdens-split-siltumsūknis

VITOCAL 200-S Gaiss/ūdens-split-siltumsūknis

Apkures jauda 3 līdz 10,6 kW

Vitocal 200-S izmanto bezmaksas enerģiju no apkārtējā gaisa.  Tas ir ideāli piemērots gan jaunceltnēm gan modernizācijā. Iespējama arī ir kombinācija ar jau esošo apkures iekārtu.
Apkures un dzesēšanas sistēma ar iekšējo un ārējo vienību

Siltumsūknis Vitocal 200-S ir izmantojams gan tikai kā apkures sistēma, gan arī kā iekārta apkurei un dzesēšanai. Vitocal 200-S izmanto siltumu, kas atrodas apkārtējā gaisā. Ūdensnecaurlaidīga āra vienība, pateicoties kompaktajiem izmēriem, viegli piestiprināma pie ārējās sienas. Iespējams to novietot arī blakus mājai vai uz plakanā jumta.

Iekšējā vienība sastāv no apkures loka sūkņa, siltummaiņa, trīsceļu pārslēgšanās vārsta, drošības grupas un vadības bloka, variantam apkure/dzesēšana integrēts karstā ūdens caurplūdes sildītājs.

Vasarā Vitocal 200-S, Tips AWS AC var izmantot telpu dzesēšanai.

Efektīvs un ekonomisks

Vitocal 200-S sevišķi ekonomiski darbojas daļējas noslodzes režīmā, izmantojot DC invertoru.

Klusa darbība pateicoties regulējamam ventilatora apgriezienu skaitam.

Priekšrocības
 • Cenas ziņā atraktīvs gaiss/ūdens-siltumsūknis ar apkures jaudu no 3 līdz 10,6 kW
 • Jaudas kontrole un DC invertors augstai efektivitātei daļējas slodzes režīmā
 • Mazas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties augstai COP-vērtībai (COP = Coefficient of Performance) pēc EN 14511: līdz 4,6 (gaiss 7 °C/ūdens 35 °C) un līdz 3,5 (gaiss 2 °C/ ūdens 35 °C)
 • Maksimālā turpgaitas temperatūra: līdz 55 °C pie āra temperatūras –15 °C
 • Laika apstākļu izturīga ārējā vienība ar iztvaicētāju, kompresoru, izplešanās vārstu un ventilatoru
 • Iekšējā vienība ar apkures loka sūkni, siltummaini, trīsceļu pārslēgšanās vārstu, drošības grupu un vadības bloku, variantam apkure/dzesēšana ar integrētu karstā ūdens caurplūdes sildītāju
 • Vienkārši apkalpojama siltumsūkņu automātika Vitotronic 200
VITOCAL 350-A Gaiss/ūdens siltumsūknis

VITOCAL 350-A Gaiss/ūdens siltumsūknis

Nominālā siltuma jauda: 10,6 - 18,5 kW
Uzstāda ārā vai telpās

Turpgaitas temperatūra līdz 65 °C
Taupa vietu mājās: viegla uzstādīšana

Vitocal 350-A ļauj viegli modernizēt: papildus tvaika iesmidzināšana kompresora lokā (EVI cikls) ļauj sasniegt turpgaitas temperatūru līdz 65 °C. Īpaši piemērots arī vecākām apkures iekārtām ar radiatoriem. Siltumsūknis nepieciešamo siltumu iegūst no apkārtēja gaisa, nav nepieciešami urbumi zemes zondēm

Uzstādīšana ārpus telpām: tiek ietaupīta vietu mājā

Vitocal 350-A dod iespēju izvēlēties: uzstādīt telpās vai ārā. Priekšrocība: novietojot ārā, jūs ietaupāt papildus telpu.

Augstāka turpgaitas temperatūra augstākam karstā ūdens komfortam

Augstāka turpgaitas temperatūra atkarībā no iekārtas modeļa ļauj sasniegt ūdens temperatūru karstā ūdens tvertnē līdz 55 °C. Tā tiek nodrošināts īpaši augsts karstā ūdens komforts. 65 °C augsto turpgaitas ūdens temperatūru Vitocal 350-A sasniedz arī vēl lielā salā.

Priekšrocības
 • Monovalents gaiss/ūdens siltumsūknis ar jaudu 10,6 līdz 18,5 kW apkurei un karstā ūdens sagatavošanai
 • Augsts darbības drošums un zems trokšņu līmenis, pateicoties Scroll tipa kompresoram
 • Piemērots arī radiatoriem un modernizācijai
 • Arī pie zemas ārgaisa temperatūras turpgaitas temperatūra līdz 65 °C
 • Karstā ūdens temperatūra līdz 55 °C
 • Enerģijas avots- gaiss, nav nepieciešami papildus zemes kolektori vai dziļurbumi
 • Var tikt uzstādīts gan telpās, gan ārā, izmantojot īpaši piemērotu papildaprīkojumu
 • Pie sienas stiprināma siltumsūkņa automātika
 • Sasniedzamais jaudas koeficients: līdz 3,6 (pie gaisa temperatūras 22 °C/ turpgaitas temperatūra 35 °C).
THERMA V

THERMA V

 Отоплительное решение
Therma V может в одной системе решить проблемы с отоплением, обеспечить нагрев воды и охлаждение в летний период, используя солнечную энергию. Therma V решение для отопления в сочетании с гигиеническом резервуаром для горячей воды и солнечным тепловым коллекторам. Если Therma V установлен вместе с обычным котлом, две системы могут быть использованы взаимозаменяемо, в зависимости от температуры. Если в доме есть пол с подогревом, теплый воздух нежно распространяться по всему дому, делая его уютным. Нет необходимости в радиаторах и в фанкойлах, таким образом Вы экономите много места. В случае ремонта, оборудование можно использовать по-разному, в зависимости от условий установки и потребностей пользователей.

Удобная и надежная система
Система Тherma V имеет простой контроллер, с помощью которого можно просмотреть подробную информацию о системе и изменения температуры во всей системе. В соответствии с потребностями пользователя доступна также запланированная операция. Используя ручку, к которой прикреплен Hydrokit и внешний блок, Therma V возможно легко установить ​​и передвигать. В зависимости от обстоятельств и удобства пользователя, систему можно установить согласно с температурой воды или воздуха. Контроллер Therma V также обеспечивает функцию в аварийном режиме, поэтому пользователь может безопасно использовать его в холодных зимних условиях.

Комфортная система
Therma V обеспечивает как отопление, так и охлаждение в течение лета, так что это оборудование можно использовать в любое время года. Летом холодный воздух выдувается из вентиляционного теплообменника и температура внутреннего блока опускается через трубопроводов под полом и радиаторов. Кроме того, устанавливая Therma V, не будет нужды в жидком топливе или в газовых баллонах, и домашняя обстановка будет чище и безопаснее, а также это позволит использовать больше пространства и избегать дозаправки. Если в доме используется пол с подогревом, теплый воздух нежно распространяться по всему дому, что делает его теплым и позволяет использовать больше места, потому что нет никакой необходимости для радиаторов и теплообменников для вентиляции.

Чистая и экологическая энергия
Therma V может решить нарастание экологических проблем, вызванных использованием ископаемого топлива. Therma V в основном получает энергию из чистого воздуха в атмосфере и излучает гораздо меньшее количество углекислого газа, по сравнению с другими системами нагрева ископаемого топлива. Использование котла в течение года может испарить до 3335 кг углекислого газа, но Therma V излучает только 323 кг углекислого газа в год. Таким образом, выбросы углекислого газа ежегодно уменьшается на 90%. Кроме того, Therma V может быть связан со 100% чистой солнечной тепловой энергии, тем самым дополнительно уменьшая эмиссию углекислого газа.

Низкие эксплуатационные расходы
Система Therma V использует свободную энергию, которая находится в воздухе и технологию инвертора. Таким образом, по сравнению с другими нагревательными приборами, оно более эффективно использует топливо и является очень экономичным. Использование газовых или мазутных котлов, или электрический радиатор, можно получить тот же эффект, в зависимости от вашего предпочтительного источника энергии. Тем не менее, система Therma V, используя такое же количество энергии, производит более четырех используемых форм энергии. Это преимущество теплового насоса воздуха и воды, что позволяет использование технологию инвертора LG. Цена на электроэнергию является стабильной, по сравнению с ценами нефти или газа, поэтому долгосрочные расходы будут ниже.

SIA Smart energy solutions
Тел.: +371 23273295
Э-майл: info@dabasilda.lv
Моб. тел.: +371 23273296
Адрес: улица Lemešu iela 13, Рига
Anita
+371 23273296
Viessmann