Izmanto līdzfinansējumu apkures sistēmas un saules kolektoru uzstādīšanai!

Nepalaid garām iespēju izmantot valsts piedāvāto atbalstu 50% apmērā vai līdz 7000Ls programmas “Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecību sektorā” ietvaros.

Mēs, Sia “Heatec”, piedāvājam:

  • Sagatavot projektu atbilstoši Vides ministrijas programmas nolikumam;
  • veikt visa veida siltumsūkņu piegādi un uzstādīšanu;
  • veikt saules kolektoru un bateriju piegādi un uzstādīšanu;
  • kā arī piegādāt un uzstādīt Biomasas granulu katlus.

Siltumsūkņu, biomasas apkures katlu un saules kolektoru sistēmu ir iespējams pieslēgt kā jaunbūvēm, tā jebkurai esošai ēkai. Nav svarīgi ar kādu apkures veidu ēka tiek apkurināta – esošo sistēmu var aizstāt pilnībā, vai papildināt ar ekonomiskāku apkures veidu.

 

Vairāk par Vides ministrijas programmu:

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā ir izstrādāti noteikumi atklātam konkursam “Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecību sektorā”, kura ietvaros fiziskas personas var pieteikties finansējumam videi draudzīgu apkures un ūdens uzsildīšanas iekārtu iegādei. Ņemot vērā šī gada sākumā novēroto elektroenerģijas cenu kāpumu, daudziem namīpašniekiem šī ir iespēja ietaupīt līdzekļus, veicot ievērojami mazākus ieguldījumus. Alternatīvas enerģijas sistēmas, piemēram, saules kolektori, ļauj ievērojami samazināt ikmēneša izdevumus par apkuri un elektrību. Tās ir videi draudzīgas tehnoloģijas.

Konkursa mērķis ir oglekļa dioksīda izmešu samazināšana mājsaimniecību sektorā, nodrošinot atbalstu atjaunojamo energoresursu izmantošanai. Rietumvalstīs arvien vairāk uzņēmumu un privātpersonu izvēlas lietot tā saucamo “zaļo enerģiju”.

Vairāk par programmu iespējams noskaidrot Vides Ministrijas mājas lapā.kpfi_logo

SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann