Apkures sistēmas

Pareizi izprojektēta un izbūvēta apkures sistēma ir būtisks nosacījums, lai pēc ēkas nodošanas eksplutācijā Jūs iegūtu zemas apkures izmaksas. Mēs, DabaSilda komanda, piedāvājam saviem klientiem apkures sistēmu projektēšanu un izbūvi. Veicam silto grīdu, radiatoru uzstādīšanu, siltumsūkņa, saules kolektoru, granulu apkures katlu un centrāl apkures kamīnu uzstādīšanu, kā arī dziļurbumu izbūvi gan siltumapgādei, gan saimnieciskajām un dzeramā ūdens vajadzībām.

Svarīgākie aspekti

Izvēlies sev piemērotāko

Radiatoru apkures sistēma 

Radiators ir sildķermenis, kurš izdala siltumu apkārtējā vidē. Radiatori ir konstruēti tādā veidā, lai, silstot no iekšpuses, tie kontaktētos ar gaisu ar pēc iespējas lielāku sildvirsmu. Tas nosaka arī īpatnējo radiatoru formu. Izplatītākie radiatoru veidi ir čuguna radiatori un tērauda vai tērauda paneļu radiatori.

Siltās sienas 

Telpās, kurās paredzētas dēļu grīdas, biezi paklāji vai kāda cita iemesla dēļ silto grīdu montāža nav iespējama, ļoti laba alternatīva ir siltās sienas. Silto sienu darbības temperatūras ir tādas pašas kā siltajām grīdām, kas ļauj tās slēgt kopējā apkures lokā.

Siltās grīdas 

Siltās grīdas strādā pie zemām temperatūrām, rezultātā var panākt augstu energoefektivitāti un augstu komforta sajūtu - telpā ir siltāka apkšadaļa un vēsāka augšdaļa, rezultātā cilvēks jūtas komfortablāk. Zemās temperatūras nodrošina arī to, ka telpā nepaceļas putekļi. Par siltuma akumulatoru kalpo 5—10 cm betona slānis, ar kuru pārklāti sildelementi — siltā ūdens vai cita siltumnesēja caurules. Lai iegūtu uz augšu vērstu siltuma plūsmu un caurules nesildītu zemi, tās novieto uz siltumizolācijas kā arī tiek izklāta atstarojošā plēve.

Saņemt piedāvājumu

Jūsu kontaktinformācija Tehniskās prasības Komentāri
Nosūtīt
SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann