Gaisa kondicionieri

Katram cilvēkam ir sava komforta temperatūra. Pētijumi rāda – gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz 26-34 grādiem, darba ražīgums un cilvēka pašsajūta krītas par 40%. Tieši tādēļ mēs saviem klientiem piedāvājam visa veida kondicionierus no pasaules labākajiem ražotājiem. Mūsu piedāvājumā ir Mitsubishi-Electric, LG, Electrolux, York, Midea, u.c., ražotāju produkcija. DabaSilda piedāvā to pārdošanu, montāžu un apkalpošanu.

Svarīgākie aspekti

Izvēlies sev piemērotāko

Sienas kondicionieri 

Sienas split tipa (dalītie) kondicionieri ir visizplatītākie, tie sastāv no divām daļām - telpas bloka un āras bloka. Abi bloki savā starpā ir savienoti ar vara maģistrāli. Kondicionieru vadība notiek ar tālvadības pults palīdzību. Funcionāli tie ir pieejami ar dzesēšanas, sildīšanas, sausināšanas un ventilācijas darbības režīmiem (atkarībā no modeļa). Tehnoloģiski tie iedalās divās pamatgrupās - invertertipa un standarta. Invertertipa kondicionieri izceļas ar digitālu kompresoru un vadības sistēmu, kā rezultātā tie ir nedaudz klusāki, un pateicoties pakāpeniskai kompresora jaudas regulēšanas sistēmai tie precīzāk uztur uzstādīto temperatūru un patērē līdz pat 40% mazāk elektroenerģijas. Atsevišķi invertertipa kondicionieri ir pieejami modifikācijās ar augstu energoefektivitātes koeficentu un to tehniskais aprīkojums pieļauj darbību pie zemām temperatūrām, saglabājot augstu efektivitāti sildīšanas režīmā.

Kasešu tipa kondicionieri 

Kaseštipa kondicionieri sastāv no divām daļām - telpas bloka un āras bloka. Savā starpā šie bloki ir savienoti ar vara caurulēm. Telpas bloks paredzēts iebūvēšanai greistos, kam jāparedz no 20 līdz pat 50cm (atkarībā no modeļa) starpgriestu posms starp dekoratīvajiem un "melnajiem" griestiem, pēc iebūves redzams paliek tikai dekoratīvais panelis. Kaseštipa kondicionieros ir iebūvēts kondensāta sūknis, kurš tālāk pašplūsmā virs griestiem jānovada līdz ārai, vai ūdens kanalizācijai. Kondicionieri labi iekļaujas gandrīz jebkurā telpu dizainā un pateicoties savām aukstā gaisa sadales īpašībām, efektīvi dzesē telpu uz visām četrām pusēm.

Kanāla tipa kondicionieri 

Kondicionieri ar vienu āras bloku un vienu telpas bloku montējamu starpgriestu posmā starp "melnajiem" un "baltajiem" griestiem, palīgtelpā vai kādā citā slēptā vietā. Atdzesētā gaisa padeve telpā tiek nodrošināta ar izolētu gaisvadu palīdzību, kur galā tiek uzstādītas sienas restes, griestu difuzori, vai kādi speciāli gaisa sadalītāji.

Saņemt piedāvājumu

Jūsu kontaktinformācija Tehniskās prasības Komentāri
Nosūtīt
SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann