Siltumsūkņi

Saules enerģija tiek uzkrāta zemē, ūdenī un gaisā. DabaSilda saviem klientiem piedāvā šo, uzkrāto, enerģiju izmantot, lai apkurinātu Jūsu māju. Mūsu produkcijas klāstā ietilpst gan tiešās iztvaikošanas, gan gruntsūdens, gan arī glikola un gaisa siltumsūkņi. Veicam gan horizontālā kolektora rakšanas darbus, gan vertikālos urbumus vietās, atkarībā no nepieciešamības un situācijas. Piedāvājam siltumsūkņus ar jaudu no 4-130kW.

Svarīgākie aspekti

Izvēlies sev piemērotāko

Zemes siltumsūkņi 

Cirkulējošs glikola maisījums grunts kolektora caurulēs paņem zemē uzkrāto Saules enerģiju un ar siltumsūkņa palīdzību pārvērš to izmantojamā siltumā. Šo siltumsūkni var izbūvēt kā horizontāla kolektora sistēmu vai vertikālās zondes sistēmu, lai maksimāli ietaupītu zemes platību.

Gruntsūdens siltumsūkņi 

Gruntsūdens temperatūra visa gada garumā saglabājas nemainīgā 8 grādu temperatūrā. Siltumsūknis, izmantojot gruntsūdeņus, iegūst no tiem enerģiju un pēc tam šo, atdzesēto, ūdeni atdod atpakaļ. Izmantojot gruntsūdens sistēmu, var sasniegt augstāko lietderību un energoefektivitāti.

Gaisa siltumsūkņi 

Vietās, kur nav iespējams uzstādīt tiešās iztvaikošanas vai glikola siltumsūkni kā arī, ja ir vēlme samazināt izmaksas, tad lielisks variants ir izmantot gaiss - ūdens siltumsūkni. Gaisa siltumsūkni var lieliski kombinēt arī ar citiem apkures veidiem, panākot to, ka gaisa siltumsūknis strādās pie tādas āra gaisa temperatūras, pie kuras tas var sasniegt augstāko lietderību un brīdī, kad tā kritīsies, pāriet uz alternatīvo apkures veidu.

Karstā ūdens sistēma 

Heliotherm svaiga karstā ūdens sagatavošanas sistēma. Karstais ūdens bez baktērijām.

Siltumsūkņi 50-500 kW 

Industriālie siltumsūkņi 50-500 kW

Saņemt piedāvājumu

Jūsu kontaktinformācija Tehniskās prasības Komentāri
Nosūtīt
SIA Smart energy solutions
Tālrunis: +371 23273295
E-mail: info@dabasilda.lv
Mob. tālrunis: +371 23273296
Adrese: Lemešu iela 13, Rīga
Anita
+371 23273296
Viessmann